Naše stránky využívají cookies. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich využíváním. Více zde

Proč nakupovat u nás?

Jsme stabilní a spolehlivá společnost, která píše svou historii již od roku 1997, kdy jsme začínali jako velkoobchodní prodejce. V roce 2015 jsme se rozhodli, že se k Vám chceme dostat ještě blíže, a proto jsme pro Vás vytvořili náš eshop. 

Bohatá nabídka zboží
Naši nabídku se snažíme neustále zvětšovat o trendové, nadčasové, barevné a designové zboží. V nabídce máme více než 3000 dekorací. Při výběru zboží se inspirujeme i Vašimi požadavky a proto věříme, že si u nás každý najde to, co potřebuje. 

Více než 99% zboží skladem
V naší prodejně
, showroomu a skladu o rozloze 700 m2 na Vás čeká téměř veškeré naše zboží. Všechny objednávky Vám proto můžeme odeslat co nejrychleji. Při každé objednávce Vás informujeme o aktuální skladové dostupnosti a předpokládaném termínu doručení.

Možnost prohlédnout si zboží v prodejně
Pokud patříte k zákazníkům, kteří si chtějí zboží před koupí prohlédnout, můžete tak učinit v naší prodejně na adrese Matúškovská 1413/17, 924 01 Galanta, Slovensko

Rychlé doručení
Vaše objednávky vyřizujeme do 2 pracovních dnů. Doba doručení v České republice jsou 2 pracovní dny ode dne odeslání objednávky. O odeslání objednávky budete informováni emailem.
Vaši objednávku si můžete zdarma vyzvednout hned další pracovní den v naší prodejně na adrese Matúškovská 1413/17, 924 01 Galanta, Slovensko.

Doprava zdarma při objednávkách nad 1300 Kč
Při každé objednávce nad 1300 Kč hradíme dopravu my.

Balíme s láskou
Chceme, abyste z vaší objednávky měli stejnou radost jako my a proto ji pečlivě zabalíme.

Námi vyráběné dekorace
Aranžmá
, věnce na dveře, věnce a ikebany na hroby - to vše pro Vás ručně vyrábíme. V případě, že jste si u nás nenašli dekoraci dle Vašich představ, můžete nás kontaktovat s Vaším požadavkem a dekoraci Vám vyrobíme na přání.

Nákup bez rizika a 14 dní na vrácení zboží
Pokud chcete naše zboží z jakéhokoli důvodu vrátit, můžete tak učinit do 14 dnů ode dne doručení a my Vám vrátíme peníze.

Eshop
Naši stránku jsme se pro Vás snažili udělat estetickou a přehlednou, abyste se v ní mohli snadno orientovat a najít vše, co potřebujete.

Nezmeškejte akce & slevy